WARSZTATY 2022

Carnival Birthday Facebook Event Cover Photo

1 PAŻDZIERNIKA 2022

Zapraszamy na 6 godzinne warsztaty z obsługi buławy treningowej (MACEBELL) skierowane do osób początkujących w koncepcji „Mace Flow”, czyli łączenia różnych ćwiczeń w jeden płynny układ (serię treningową). Na warsztatach nauczysz się podstawowych technik oraz przekażemy Ci najważniejsze zasady obsługi Mace’a.

Poniżej szczegóły.

1️⃣ DLA KOGO SĄ SKIEROWANE WARSZTATY?

🔹 Dla osób które cenią sobie sprawność i chcą się rozwijać wszechstronnie

🔹Dla amatorów i osób zaawansowanych którzy chcą wynieść swój „fitness” na wyższy poziom

🔹 Dla osób którzy są znudzeni klasycznymi ćwiczeniami na siłowni

🔹 Dla osób szukających innowacji i nowości treningowych

🔹 Dla zapaśników, oraz zawodników sportów walki (MMA, BJJ, zapaśników, bokserów itp) Poprzez odpowiednie dobranie ruchów może być doskonałym dodatkiem w okresie przygotowawczym.

🔹 Dla trenerów personalnych chcących poszerzyć swój warsztat pracy.

2️⃣CZYM JEST MACEBELL ORAZ CZYM JEST FLOW?

MACEBELL – to najczęściej stalowa buława wywodząca się od Perskiej buławy o nazwie GADA. Trening przy użyciu Mace’a należy do rodziny treningów balistycznych tak jak Kettlebel, Indian Club, Steel Clubbell, Bulgarian Bag, Gada, Jori, itp. W Treningu balistycznym używamy przyrządów o przesuniętym środku ciężkości, w którym ogromne znaczenie ma siła pędu i odpowiednie jej przekierowanie. To sprawia, że 10kg Macebell może zaskoczyć prawdziwego siłacza.

Macebell jest wykorzystywany do treningów obwodowych, funkcjonalnych, a także do młodej dyscypliny jaką jest Macebellifting.

🌀 CZYM JEST ZATEM MACEBELL FLOW 🌀– Jest to połączenie ruchów z wielu dyscyplin, także sztuk walki, w pewien układ choreograficzny. Wymaga to wprowadzenie się w stan stałego, uważnego zaangażowania.

FLOW lub inaczej PRZEPŁYW. Jest to termin z pogranicza psychologii. Twórcą koncepcji jest Mihály Csíkszentmihályi, według którego Flow jest stanem między satysfakcją, a euforią, wywołany całkowitym oddaniem się jakiejś czynności. Dlatego często oglądając kogoś wykonującego Mace Flow, kojarzy się to bardziej ze sztuką, niż typowym treningiem fizycznym. Jeśli jesteś sportowcem, artystą, muzykiem itp – doskonale znasz ten moment, kiedy istnieje tylko TU i TERAZ – nic Cie nie jest w stanie „wytrącić” z tego stanu. Po prostu robisz swoje. Przepływa przez Ciebie energia i rzeczy dzieją się same.

UWAGA – Nie musisz być aż tak „wkręcony_a” ;). W bardziej świeckim wydaniu FLOW jest to po prostu połączenie kilku ćwiczeń w jeden płynny układ (serie treningową). Nie bój się, nie będziemy Ci zapalać kadzidełek i „wprowadzać” Cie w stan mistycznego uniesienia 😉

JEŚLI NIE ZNOSISZ RUTYNY, UWIELBIASZ TESTOWAĆ SWOJE FIZYCZNE GRANICE I TRENOWAĆ DYNAMICZNIE, MACE FLOW MOŻE BYĆ DLA CIEBIE IDEALNE.

3️⃣ PROGRAM WARSZTATÓW

🔶 GŁÓWNE ZASADY PRACY Z MACEBELL

🔶 NAUKA PODSTAWOWYCH RUCHÓW

🔶 ZWROTY

🔶 ZASADY TWORZENIA FLOW

4️⃣ PROWADZĄCY

🔶 Paweł Konys – sportem zacząłem zajmować się 13lat temu. Kiedy nie potrafiłem przebiec 200 metrów, ani wykonać jednego podciągnięcia. Dzięki pracy jaką wykonałem, żeby znaleźć się w tym miejscu, nauczyłem się cierpliwości i będę potrafił przekazać Ci wiedzę, nawet jeśli przewracasz się stojąc na jednej nodze, tak jak ja w przeszłości 😉
Uważam, że ćwiczenia fizyczne kształtują charakter i są świetnym narzędziem do pokonywania problemów życia codziennego. Ale przede wszystkim powinny sprawiać Ci radość, a ja postaram się Ciebie tym zarazić 😊

🔶 Paweł Orzechowski – Od wielu lat uczę ludzi trenować świadomie. Sam ze sportem jestem związany od 6 roku życia, gdzie wiele lat trenowałem akrobatykę sportową oraz piłkę nożną. Jestem trenerem oraz fizjoterapeutą. Prowadzę studio treningowe na Warszawskiej ochocie. Moją misją jest promowanie zdrowego podejścia do ruchu oraz sportu. Dla mnie Ruch to zdecydowanie coś więcej niż tylko ćwiczenia. Uwielbiam treningi siłowe, kettlebell, movement, mobility oraz od 2,5 roku jestem zakochany w Macebell oraz Steel clubs. Razem z Pawłem chcemy zarażać i promować Macebell w Polsce – jest to nowa dyscyplina oraz gałąź fitnessu dlatego chętnie podzielimy się swoimi doświadczeniem.

5️⃣ GDZIE ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ WARSZTATY?

STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO- Trenuj Świadomie
ul. Słupecka 4/37,
02-309 Warszawa
MAPA GOOGLE

6️⃣ CENA I PŁATNOŚĆ

W celu rezerwacji miejsca prosimy o przelew na konto:

Paweł Orzechowski
Mbank: 35 1140 2004 0000 3802 7624 2537

Tytuł przelewu: Warsztat Macebell – Imię i Nazwisko

KWOTA: 599 PLN

Przewiń do góry